Freelance Core se zaměřuje na profesionální online marketingové služby, grafiku, produkci multimédií a marketingový support V čem se vyznáme? Freelance Core Kontakt V čem se vyznáme? Efektivní a kreativní plnění vašich cílů Kontakt Představujeme online marketingový tým freelancerů V čem se vyznáme? Spolehlivý team freelancerů Kontakt V čem se vyznáme? Nakopne vaše podnikání na internetu i mimo něj Kontakt

Freelance Core = obětavý kolektiv expertů digitálního marketingu s přesahem do produkce multimédií, event managementu a PR. Zaměřujeme se na profesionální online marketingové služby, grafiku, foto, video i animace a reklamní support pro firmy, instituce, organizace a podnikatele. Nabízíme unikátní vhled do práce našich kolegů včetně společných projektů, článků, případových studií a partnerů. Jsme virtuální organismus, jsme Freelance Core.

Spojujeme odborníky z oblasti multimédiální tvorby, produkce, PR, marketingu a digitálních médií ve společné prezentaci.

Utváříme prostor pro získávání profesionální pomoci nebo navázání spolupráce v rámci projektů spojených s produkcí a propagací.

Užijte si unikátní vhled do našich projektů a strategií. Přes zajímavé články a fotografie až po případové studie z oblasti digitálního marketingu.

Digitální marketing.

Nejlepší způsob, jak se popasovat s konkurencí, uspět na trhu a být skutečně vidět spočívá v analytickém a maximálně efektivním přístupu ke každému aspektu podnikání.

Spolehlivý kolektiv.

Tvoříme spolehlivý tým zkušených profesionálů. Spojujeme specialisty napříč multimediálními obory a pomáháme firmám i jednotlivým podnikatelům plnit jejich cíle na internetu i mimo něj.

Důraz na vzdělávání.

Klademe důraz na kontinuální vzdělávání. Proto zajišťujeme různé výukové programy pro naše kolegy, ale i partnerské projekty, firmy nebo jednotlivé freelancery.

Kdo nás chválí?.

Dan Wolf
Dan Wolf
S Honzou Vernerem a jeho týmem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení. Výsledky spolupráce jsou jasně viditelné a měřitelné. Rozhodně nás tahle super parta posunula a stále posouvá vpřed. Výborná komunikace, naprostá profesionalita, skvělé nápady a hlavně tým odborníků = Freelance Core.
Karl P. Ruzicka
Karl P. Ruzicka
Služby společnosti FreelanceCore využívám již delší dobu, a to u více projektů. Za mě naprostá spokojenost a především viditelné výsledky. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup. Se svými bohatými zkušenostmi a skvělým týmem vám zaručeně dokáží pomoct nejen v marketingu, ale i dalších souvisejících oblastech obchodu, které se dnes již musí dělat na poměrně vysoké úrovni, aby člověk nezůstal za konkurencí.
Alexandra Gendová
Alexandra Gendová
Ahoj Honzo a Davide, posílám pár slov k přednášce pro členy reprezentačního týmu ve sportovním lezení ČHS (Český horolezecký svaz)- "Sportovec jako influencer", prezentace a vizuální podoba byla poutavá, nabitá informacemi a doplněná vtipnými vstupy, což pomohlo atraktivitě obsahu-hlavně pro mladší ročníky posluchačů. Co se týká bezprostředního hodnocení, tak lze posluchače rozdělit na dva tábory. Pro mladší sportovce bylo informací až moc - nedokázali udržet pozornost a mnozí už v poslední části moc nevstřebali. Je dobře, že to nejdůležitější sdělení - tedy ČHS a jeho partneři a jejich prezentace bylo sděleno na začátku, kdy ještě byli schopni vnímat. Naopak pro starší člen reprezentace byly informace podnětné, vyvolávali otázky a diskuze ještě po přednášce a to je dobře. Podařilo se uspokojit i rodiče, kteří byli nadšeni z části o negativním vlivu sociálních sítí, s čímž se potýkají oni i my jako trenéři. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2023
Renata Jandová
Renata Jandová
Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci! Sociální podnik Jasan
Čti Jeseníky
Čti Jeseníky
Superb cooperation! Plenty of handfull informations towards our bussiness marketing. Ready to help 24/7. Looking forward for next projects.
Zuzana Koláčková
Zuzana Koláčková
Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
Barbora Habrová
Barbora Habrová
Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
R K
R K
Pan Verner je profesional, ktery svym proaktivnim pristupem posune Vasi spolecnost dopredu. Spolupraci kazdemu doporucujeme.
Lukáš Bednařík
Lukáš Bednařík
Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
Marek Veselý
Marek Veselý
V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.
44

úspěšných projektů

2150000

Kč měsíčně v reklamách

22

odhodlaných expertů

512

káv měsíčně

Galerie
projektů.

Nahlédněte do vybraných projektů Freelance Core. Připojte se jako partner nebo se přidejte k našim spokojeným klientům.

Peřej Tours Olomouc nabízí skvělé vodácké zájezdy, školní výlety nebo třeba firemní akce
Rozhlasové a televizní vysílání Mediální skupina pohoda
Thajské a orientální masáže v centru Prahy s možností objednání masáže domů
český lezec a olympionik, který se již ve dvanácti letech zařadil mezi deset nejlepších světových lezců.
Luxusní kuchyně a interiérový nábytek

Jsme partnery.

Videoprodukce
.

Nejnovější ochutnávka z naší video produkce od Honzy Vogla. Moderní reklamní spot na rodinný Hotel Křížový vrch.

Hodila by se produkce reklamního spotu i do vašeho marketingového mixu?

Efektivita

Poradíme vám, na které části businessu se zaměřit, kde je nutné investovat, a na čem naopak zbytečně neplýtvat časem ani penězi.

Komunikace

Klíčem k úspěchu je rychlá a efektivní komunikace. Proto jsme s kolegy, klienty a partnery ve spojení 24 hodin denně, 5 pracovních dní v týdnu.

Analytika

Základním kamenem fungující spolupráce je kontinuální získávání dat, analýzy úspěšnosti reklam i pravidelný a dobře čitelný reporting.

Multioborový přesah

Těžíme ze spojení expertů napříč multimediálními obory. V rozletu vám tak pomůže specialista, který vašemu typu podnikání rozumí nejlépe.