Freelance Core je hrdým partnerem Shoptetu

Největší česká společnost v oblasti pronájmu hotového technického řešení e-shopů Shoptet přidala Freelance Core na jaře 2023 mezi své partnery. Splnili jsme všechny podmínky pro vstup do partnerského programu a zařadili se tak do širokého portfolia odborníků, za které dá společnost poskytující své služby více než 30 000 klientů ruku do ohně. 

Partnerství znamená odpovědnost

Shoptet poskytuje své unikátní služby v oblasti e-commerce subjektům, které generují celkový roční obrat 59 mld. Kč. Je nasnadě, že se partnerem podobné společnosti nemůže stát každý. Freelance Core splnil několik důležitých podmínek a testů pro zařazení do skupiny 700 oficiálních partnerů

Najdete mezi nimi profesionály z oblastí emailingu a copywritingu, grafiky, linkbuildingu a SEO, UX či sociálních médií – specializací, v nichž působíme v rámci mnoha projektů úspěšně i my. 
Z tohoto partnerství pro nás vyplývá zejména odpovědnost. E-shopů  úspěšně rozběhnutých na platformě Shoptet za sebou máme celou řadu. Neznamená to však, že bychom usínali na vavřínech a platí to dvojnásob u klientů, kteří spravují rozsáhlé produktové katalogy.

Projekty na Shoptetu nás baví

Příkladem a čerstvou ukázkou aplikace našeho know-how je spolupráce s tradičním výrobcem českého nádobí Kolimax z Javorníka. Šablonové řešení e-shopu s vlastním redakčním systémem využíváme v rámci tohoto projektu naplno včetně množství pluginů či propojení s největším nákupním portálem a srovnávačem cen na českém internetu Heureka.cz.

O své zkušenosti se rádi dělíme

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s námi, naše partnerství se společností Shoptet přinese výhody i vám. Mezi hlavní benefity patří přednostní support nebo možnost založení testovací verze e-shopu před ostrým spuštěním.

Rádi vám postavíme kompletní e-shop na Shoptetu. Zařídíme výběr a optimalizaci konkrétní šablony, originální grafiku i finální sestavení webu. Zařídíme správné textace, vyladíme SEO i napojení produktů na všechny potřebné marketingové kanály. Oslovte našeho specialistu z týmu online markeťáků Freelance Core a rozjeďte svůj byznys na Shoptetu!

Mgr. Lukáš Jan Bednařík

Copywriting & Emailing

E-mail: lukas@freelancecore.com

LI: Lukáš Bednařík

FB: Lukáš Jan Bednařík

IG: @lukasbednarik

28