Daniel Soják

PPC Advertising & Marketing.

Vždycky jsem věděl, že budu podnikat. Moje cesta k marketingu začala vlastními projekty, do kterých jsme se s kamarádem pustili hned po gymnáziu při studiu vysoké školy. Nejprve platforma pro spojení brigádníků s domácnostmi, poté sharing elektrokoloběžek v Brně a mnoho dalšího až jsme se dopracovali k e-shopům.

Od počátku jsem se staral o marketing a učil se, co bylo v mých silách. První i druhý e-shop odpadly s pouhými pár objednávkami. Napotřetí to ale vyšlo a pustili jsme do světa vlastní brand s vlastním produktem. S nástupem krize jsme ale e-shop zavřeli, v té době jsem již měl marketingového mentora a staral se o pár vlastních klientů, z nichž některé mám dodnes.

Když zrovna nevymýšlím, kam vycestuju nebo nedělám kávu, zaměřuju se marketing na sociálních sítích – primárně FB/IG, ale také LinkedIn nebo TikTok. Kampaně na sockách jsem dělal pro malé rozvíjející se e-shopy, ale také velké společnosti jako DPOV nebo Zentiva. Díky zkušenostem s rozvojem vlastních projektů se na marketing dívám komplexně a jsem tak pro své klienty parťák do byznysu, na kterého se mohou spolehnout.