Image Alt
Co řešíme? – OLD

Mystic Temple.

Mystic Temple je Body Care Studio v samotném centru Prahy, které nabízí relaxační zážitky thajských, klasických, indonéských i ajurvédských masáží. Zároveň lze využít také služeb kosmetického salonu a laser centra.

Ve Freelance Core tvoříme komplexní strategii pro obsah sociálních sítí – Facebook a Instagram a zároveň se staráme o propagaci jednotlivých služeb za pomoci vyhledávacích kampaní na Googlu.

Thajské a orientální masáže v centru Prahy s možností objednání masáže domů

Peřej Tours.

Cestovní kancelář v Olomouci, která se specializuje se na vodácké plavby a zájezdy po ČR i okolních státech. Zprostředkovává pro své klienty soukromé zájezdy, team buildingy, školní výlety a také autodopravu na letiště a v okolí Olomouce. 

Ve Freelance Core se staráme o kompletní správu digitálního marketingu – od dlouhodobých strategií, grafiku, tvorbu článků na blog, přes správu sociálních sítí Facebook a Instagram. Na nich se také staráme o prodejní i neprodejní kampaně. V naší kompetenci jsou také kampaně ve vyhledávání Google, Sklik. V neposlední řadě pro Peřej Tours také odesíláme pravidelné newslettery. 

Peřej Tours Olomouc nabízí skvělé vodácké zájezdy, školní výlety nebo třeba firemní akce

OROOM.

Oroom je nekonvenční zážitkový hotel s unikátní atmosférou designových pokojů s dějovou linkou od top scénáristů v centru Brna. Ve Freelance Core máme na starosti celkovou správu online sociálních sítí včetně tvorby grafiky, PPC kampaní a občasného odesílání emailingu. 

Jedinečný zážitek či dárek v zážitkovém hotelu Oroom v Brně

Buď Avon.

Pro paní Lenku jakožto úspěšnou Avon zónovou manažerku regionu spravujeme kampaně na Facebooku a Instagramu s důrazem na generování potenciálních zákazníků. Freelance Core má pod palcem také kompletní správu webových stránek budavon.cz. 

Karel Kováč Centrum.

Pan Karel Kováč a jeho prestižní kuchyňské studio v Olomouci patří mezi naše nejvěrnější klienty. Pokud uvažujete o luxusní kuchyni či koupelně přímo na míru, bude tento kvalitní německý nábytek tou pravou volbou. V roce 2020 se studio zařadilo na druhé místo mezi nejlepší kuchyňská studia v Olomouci. 

Ve Freelance Core máme na starosti kompletní správu online propagace a komunikace. Kromě standardní péče o sociální sítě a kampaních na nich, se staráme také o PPC reklamu v Adwords. Spadá pod nás také správa o grafické materiály a katalogy. V minulém roce jsme pro pana Kováče také vytvořili nové logo pro jeho řadu kuchyní. V neposlední řadě se spolupodílíme na správě webu, především v sekci nábytku a blogu, kam pravidelně přidáváme nové články ze světa moderních kuchyní. Příležitostně také odesíláme newslettery s akčními nabídkami. 

Luxusní kuchyně a interiérový nábytek

Kubešův Med.

Rodinná včelí farma a prodejce kvalitního českého medu a medových vín sídlící v Olomouci. V jejich nabídce najdete širokou škálu poctivého medu a velmi bohatou nabídku domácích medovin v dárkových setech. V neposlední řadě můžete mlsat se zdravými medovými pamlsky jako jsou ořechy v medu nebo med a rakytníkem. Olomoučtí vědí, že pana Kubeše pravidelně najdete na vánočních trzích v Olomouci, kam se s oblibou místní vracejí na horkou medovinu.

Tým Freelance core má na starosti kompletní marketing pro online i offline. Pomáháme se správou webu a na něm umístěném eshopu, pravidelně přidáváme články z včelího světa, zajišťujeme grafické materiály pro online komunikaci, ale také plakáty a vizitky pro stánek s medovinou. Máme pod taktovkou správu sociálních sítí a na nich spuštěné reklamní kampaně pro brand i prodej. Staráme se také o PPC reklamy v Adwords a Sklik. Nově jsme zařadili i pravidelný emailing s novinkami a akcemi z Kubešovy medové manufaktury. 

Popelky - Vaše hospodyně.

Profesionální úklidová společnost nacházející se v Olomouci. Poradí si s rodinnými doby, byty i kancelářskými prostory. Mezi jejich služby dále patří také pomoc od hodinového manžela a spolehlivé hlídání dětí. 

Pod taktovkou Freelance Core je v tomto projektu především udržovací správa sociálních sítí a webových stránek. Dále se staráme o kampaně na Facebooku a Instagramu, kde jsme opakovaně kromě brandových kampaní spouštěli i kampaně náborové pomocí generování leadů = kontaktů. 

Klinika Švýcarská.

Mezi naše další klienty patří také Klinika estetické medicíny, které děláme kompletní online marketing –  sociální sítě, web i reklamy. Klinika má svůj specifický odborný jazyk a profesionální vystupování. Naší společnou strategií je budování komunity potenciálních klientů a vzdělávání je v oblasti neinvazivní estetické medicíny. 

Novým projektem Kliniky Švýcarská je Centrum kožní prevence, kterému budujeme úplně novou základnu. 

Molotow (CZ) & Rooftop (SK).

Totožní klienti s rozdílným jménem dle zemí mají ve svém repertoáru veškeré potřeby pro graffiti – barvy ve spreji, prvotřídní fixy, aplikátory i barvy a náplně. Jejich kreslící nástroje jsou ale tak boží, že se hodí pro umělce všech typů až po kreativní maminky, které s dětmi tvoří putovní kamínky. Kreativitě se s Molotow opravdu meze nekladou. 

Za tým Freelance core se staráme o kampaně na sociálních sítích v češtině a slovenštině, zaměřené jak na brand samotný, tak na propagaci aktuálních akcí a novinek. Zároveň spouštíme kampaně v Adwords a to především ve vyhledávání. Přidáváme také ruku k dílu při tvorbě nového webu, tak se bude na co těšit! 

Kurzy TSP.

Projekt Kurzy na TSP připravuje budoucí studenty vysokých škol na přijímací zkoušky. Pořádají jak online interaktivní webináře, tak i klasické kurzy ve vybraných městech. Jde o sezónní projekt.

Ve Freelance Core se staráme o obsah na sociálních sítích a propagaci jednotlivých kurzů za pomocí vyhledávacích kampaní na Googlu a kampaní na Facebooku a Instagramu.

Dovolená s nápadem.

Cestovatelský magazín Dovolená s nápadem je jednou z edice časopisů, kterou vydává společnost m-Ark. Časopisy pravidelně přinášejí ověřené tipy na výlety a aktivity pro cyklisty i pro celou rodinu.

Ve Freelance Core staráme o sociální sítě – Facebook a Instagram, na kterých spravujeme prodejní i neprodejní kampaně. V naší kompetenci jsou také kampaně ve vyhledávání Google, Sklik.