Lukáš Bednařík

Copywriter & E-mailing Specialist

Řekli mi: “Napiš o sobě haiku – aby lidi věděli, co seš zač.” Kuju slova. Denně do nich tluču, přes klávesy je obrábím a brousím. Když to drhne, prořezávám u nás na samotě stromy a chytám flow. Baví mě pak nespat pro velké hráče i malé řemeslníky.

Míchám injekce vět do velkých webů i mikroformáty. Zkoumám, jak se dostat za horizont. Protože za ním by mohla být tráva zelenější. Jung mě odhalil: jsem Entrepreneur. Odvaha, open mind, intuice, balancování na hraně a průnik k podstatě významů v efemérním univerzu slov jsou mou formou sebereflexe.

Svět mi jen nastavuje různé odrazové plochy. Tu vtiskám se jako otec do dvou dětí, tam zase dávám do pohybu věci online i offline. Aby prodávaly, bavily, hladily nebo provokovaly. Slovo je totiž alchymie a dokáže cokoli. Jsem citlivá, volná a silná duše s okouzlujícím sebevědomím, v lehkosti pohybu opřena o břitký humor.

Copywriting je jen způsob, jak tvořit další dobrodružství a svobodně dýchat. Po 10 letech v sociálních službách úročím své zkušenosti z práce s lidmi. Stačí mi laptop, telefon a 3G. Slovem sytím třeba zákazníky Tierra Verde, bavil jsem ravery Let It Rollu, šmajchluju Kubešovu medovou manufakturu nebo Řezbářství Hrabal. Ve volném čase dělám to, co v práci. Žiju.