Kdo nás chválí?

Hoďte očko na piedestal našich referencí. Budeme rádi, když se mezi naše spokojené klienty a partnery zařadíte i vy.

Dan Wolf
Dan Wolf
S Honzou Vernerem a jeho týmem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení. Výsledky spolupráce jsou jasně viditelné a měřitelné. Rozhodně nás tahle super parta posunula a stále posouvá vpřed. Výborná komunikace, naprostá profesionalita, skvělé nápady a hlavně tým odborníků = Freelance Core.
Karl P. Ruzicka
Karl P. Ruzicka
Služby společnosti FreelanceCore využívám již delší dobu, a to u více projektů. Za mě naprostá spokojenost a především viditelné výsledky. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup. Se svými bohatými zkušenostmi a skvělým týmem vám zaručeně dokáží pomoct nejen v marketingu, ale i dalších souvisejících oblastech obchodu, které se dnes již musí dělat na poměrně vysoké úrovni, aby člověk nezůstal za konkurencí.
Alexandra Gendová
Alexandra Gendová
Ahoj Honzo a Davide, posílám pár slov k přednášce pro členy reprezentačního týmu ve sportovním lezení ČHS (Český horolezecký svaz)- "Sportovec jako influencer", prezentace a vizuální podoba byla poutavá, nabitá informacemi a doplněná vtipnými vstupy, což pomohlo atraktivitě obsahu-hlavně pro mladší ročníky posluchačů. Co se týká bezprostředního hodnocení, tak lze posluchače rozdělit na dva tábory. Pro mladší sportovce bylo informací až moc - nedokázali udržet pozornost a mnozí už v poslední části moc nevstřebali. Je dobře, že to nejdůležitější sdělení - tedy ČHS a jeho partneři a jejich prezentace bylo sděleno na začátku, kdy ještě byli schopni vnímat. Naopak pro starší člen reprezentace byly informace podnětné, vyvolávali otázky a diskuze ještě po přednášce a to je dobře. Podařilo se uspokojit i rodiče, kteří byli nadšeni z části o negativním vlivu sociálních sítí, s čímž se potýkají oni i my jako trenéři. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2023
Renata Jandová
Renata Jandová
Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci! Sociální podnik Jasan
Čti Jeseníky
Čti Jeseníky
Superb cooperation! Plenty of handfull informations towards our bussiness marketing. Ready to help 24/7. Looking forward for next projects.
Zuzana Koláčková
Zuzana Koláčková
Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
Barbora Habrová
Barbora Habrová
Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
R K
R K
Pan Verner je profesional, ktery svym proaktivnim pristupem posune Vasi spolecnost dopredu. Spolupraci kazdemu doporucujeme.
Lukáš Bednařík
Lukáš Bednařík
Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
Marek Veselý
Marek Veselý
V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.