Kdo nás chválí?

Hoďte očko na piedestal našich referencí. Budeme rádi, když se mezi naše spokojené klienty a partnery zařadíte i vy.

Freelance Core IconFreelance Core

Gollova 462

5,0 23 reviews

 • Avatar Renata Jandová ★★★★★ před 4 měsíci
  Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" … More dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
  Sociální podnik Jasan
 • Avatar Zuzana Koláčková ★★★★★ před 5 měsíci
  Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
 • Avatar Eva Drtilová ★★★★★ před rokem
  Za firmu ZAŽITO bychom rády doporučily práci pana Vernera a jeho kolegů z Freelance Core, kteří se na našem projektu podíleli. Chtěly jsem postavit web s eshopem, který budeme v co největší míře schopny udržovat a starat se o něj samy. … More Jelikož jsme začínaly s nulovou vědomostí, oceňujeme čas, přístup a trpělivost, kterou nám p. Verner věnoval při vysvětlování na jakých principech všechno funguje. Při samotné tvorbě webu jsme měli okamžitou pomocnou ruku. S týmem Freelance Core jsem velmi spokojené a jsme rády, že se na ně i do budoucna můžeme spolehnout a s čímkoliv obrátit.
 • Avatar Lukáš Bednařík ★★★★★ před rokem
  Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému … More nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
 • Avatar Roca Blanca FASHION STORE ★★★★★ před rokem
  Spolupráci s J. Vernerem můžeme určitě doporučit. Nemluví za něj slova, ale jeho práce, která je bezpochyby profesionální. Oceňujeme špičkové know-how a zapálení do zadaného projektu. Skvělé vymýšlení strategií online marketingu na sociálních … More sítích. Díky! Za módní butik Roca Blanca fashion store, Dominika Žochová
 • Avatar Barbora Habrová ★★★★★ 9 months ago
  Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
 • Avatar Marketing Karel Kováč ★★★★★ a year ago
  Dobrý den p Vernere,
  Přestože nejsem nikdy účastníkem žádných virtuálních diskuzí a různých odpovědních formulářů hodnotících spokojenost klienta, musím ve vašem případě udělat výjimku...Rád bych Vám touto formou poděkoval za rozšíření
  … More obzoru v současném virtuálním světě, díky Vašim kvalitám (i Vašeho týmu) a rozhledu nám virtuální marketing pomohl obsáhnout novou skupinu zákazníků. Jsem ze staré školy a Vaše názory na moderní podání el. marketingu a následného prodeje produktů pomoci těchto médií bylo pro moji osobu velmi poučné. Zároveň je pro mě velmi důležité s kým spolupracuji a ve Vašem případě se jedná o člověka na správném místě, kterého v naši firmě vždy rádi uvítáme...
 • Avatar Marek Veselý ★★★★★ před rokem
  V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních … More sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.
 • Avatar Ivan Marek ★★★★★ a year ago
  Za firmu m-ARK můžeme spolupráci s panem Vernerem a jeho týmem vřele doporučit. Nejvíce oceňujeme jeho profesionální a osobní přístup ke svým klientům. Před začátkem kampaně nám vše dokonale vysvětlil a nastínil celý průběh. On a jeho tým … More se postarali o zprovoznění našeho e-shopu, založení profilů na Facebooku, Instagramu a Google moje firma. Starají se nám o prodejní i neprodejní obsah na našich sociálních sítích a od začátku naší spolupráce naše prodeje jen rostou.
  Freelance Core to je profesionalita, efektivita, rychlost, zkušenosti a přátelský přístup.
 • Avatar R K ★★★★★ 9 months ago
  Pan Verner je profesional, ktery svym proaktivnim pristupem posune Vasi spolecnost dopredu. Spolupraci kazdemu doporucujeme.