Kdo nás chválí?

Hoďte očko na piedestal našich referencí. Budeme rádi, když se mezi naše spokojené klienty a partnery zařadíte i vy.

Freelance Core IconFreelance Core

Gollova 462/16, Malšovice

5,0 24 reviews

 • Avatar Lukáš Toman ★★★★★ před měsícem
  K Freelance Core jsem přešel, protože jsem potřeboval sladit dohromady rozšíření webu, SEO a PPC na Googlu a Seznamu. Přestože jsem neměl úplně jednoduché požadavky, tak s výsledkem jsem velmi spokojen. Zároveň jsem dostal tipy, kam svou … More firmu v digitálním marketingu posunout dál. Je super, že vím, komu se příště ozvu jako prvnímu 🙂
 • Avatar Petr Bílek ★★★★★ před měsícem
  Recenze moc nepiši, ale zde musím. Tato firma je opravdu PROFI. Musím říct, že s klidným svědomím doporučuji každému, kdo chce pomoc s marketingem. Odveli skvělou práci při konferenci Cesty na vrchol, která se konala 20.1.2024 v Ostravě. … More Grafika, marketing, profesionální přístup, dohodli jsme se i na ceně. Opravdu VELK0 DÍKY celému Vašemu týmu, JSTE SKVĚLÍ! Kdybych mohl, dám 6 hvězdiček.
 • Avatar Han Dostálíková ★★★★★ před 4 měsíci
 • Avatar Dan Wolf ★★★★★ před 8 měsíci
  S Honzou Vernerem a jeho týmem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení.
  Výsledky spolupráce jsou jasně viditelné a měřitelné. Rozhodně nás tahle super parta posunula a stále posouvá vpřed.
  Výborná komunikace, naprostá profesionalita,
  … More skvělé nápady a hlavně tým odborníků = Freelance Core.
 • Avatar Zvukařský institut v Praze ★★★★★ a day ago
  Oceňujeme profesionální a spolehlivý přístup pana Vernera a celého jeho týmu. Pomohli nám rozšířit povědomí o našich zvukařských kurzech a ty jsou nyní plně obsazené. Služby Freelance Core určitě vřele doporučujeme!
 • Avatar Karl P. Ruzicka ★★★★★ před rokem
  Služby společnosti FreelanceCore využívám již delší dobu, a to u více projektů. Za mě naprostá spokojenost a především viditelné výsledky. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup. Se svými bohatými zkušenostmi a skvělým týmem … More vám zaručeně dokáží pomoct nejen v marketingu, ale i dalších souvisejících oblastech obchodu, které se dnes již musí dělat na poměrně vysoké úrovni, aby člověk nezůstal za konkurencí.
 • Avatar Alexandra Gendová ★★★★★ a year ago
  Ahoj Honzo a Davide, posílám pár slov k přednášce pro členy reprezentačního týmu ve sportovním lezení ČHS (Český horolezecký svaz)- "Sportovec jako influencer",
  prezentace a vizuální podoba byla poutavá, nabitá informacemi a
  … More doplněná vtipnými vstupy, což pomohlo atraktivitě obsahu-hlavně pro mladší ročníky posluchačů.
  Co se týká bezprostředního hodnocení, tak lze posluchače rozdělit na dva tábory. Pro mladší sportovce bylo informací až moc - nedokázali udržet pozornost a mnozí už v poslední části moc nevstřebali. Je dobře, že to nejdůležitější sdělení - tedy ČHS a jeho partneři a jejich prezentace bylo sděleno na začátku, kdy ještě byli schopni vnímat. Naopak pro starší člen reprezentace byly informace podnětné, vyvolávali otázky a diskuze ještě po přednášce a to je dobře. Podařilo se uspokojit i rodiče, kteří byli nadšeni z části o negativním vlivu sociálních sítí, s čímž se potýkají oni i my jako trenéři. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2023
 • Avatar Renata Jandová ★★★★★ a year ago
  Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" … More dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
  Sociální podnik Jasan
 • Avatar Čti Jeseníky ★★★★★ a year ago
  Superb cooperation! Plenty of handfull informations towards our bussiness marketing. Ready to help 24/7. Looking forward for next projects.
 • Avatar Zuzana Koláčková ★★★★★ a year ago
  Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!