FAQ

Kdo se málo ptá, málo se dozví. A tak jsme vám přehledně vypsali odpovědi na nejčastější dotazy. Abychom se rychle pochopili a práce šla lépe od ruky!

Mrkněte se na nejčastější dotazy a podněty, které s vámi řešíme. 

V čem se vyplatí externí marketingový manažer?

Náš zkušený, externí profesionál se ve vaší firmě nebo projektu postará o veškeré služby, závazky a práce spojené s digitálním marketingem. Vezme si na starost řízení marketingových procesů, nastavení strategie, výběr funnelů, zadávání práce interním i externím subjektům, plnění vytyčených cílů a pravidelné reportování výsledků. S pozicí externího odborníka je spojená fixní částka, kterou za jeho služby měsíčně vynaložíte. Díky pravidelným reportům budete mít vždy plnou kontrolu nad jeho vytížením, výkonem i výdaji včetně plnění stanovených cílů. 

Zajišťujete funkci externího marketingového manažera za fixní částku?

Ano, po individuální domluvě se bude náš marketingový expert řídit stanoveným počtem hodin. Podle hodinového plánu pak stanovíme krátkodobé i dlouhodobé cíle a naplánujeme marketingové aktivity. Funkci externího marketingového manažera zajišťujeme ve dvou cenových relacích, s fondem 20 nebo 30 pracovních hodin měsíčně, za fixní částku 25 000 Kč – 35 000 Kč + DPH. 

Fakturujte s DPH, nebo jen na IČO bez DPH?

Jsme plátci DPH, proto vám faktury za naši práci přijdou navýšené o DPH, které ale díky své šikovné účetní zase dostanete zpět. Nejste plátci DPH? Nevadí, zajistíme vám fakturaci skrze naše další subjekty, která o daň z přidaného hodnoty nebude navýšena.

Můžeme se před zahájením spolupráce někde potkat?

Máme základnu v Praze a Olomouci. Rádi se s vámi také potkáme v Ostravě nebo Hradci Králové. V rámci dlouhodobé spolupráce za našimi klienty a partnery jezdíme na porady nebo školení po celé ČR i do zahraničí. Máte chuť se sejít? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vás poznáme.

Jak se můžeme stát vašimi partnery?

Řada našich klientů se stala také partnery. Vážíme si všech našich dlouhodobých spoluprací a projektů, které jsou největším odrazem dobře odvedené práce a plnění cílů. Proto každému z našich klientů nabízíme specifické podmínky, jak se stát naším partnerem. Co díky tomu získáte? Výhodnější finanční podmínky plnění naší spolupráce, garantované fixní počty hodin, které se vám budeme měsíčně věnovat a především množství konzultací, školení i společných porad. Díky dlouhodobé partnerské spolupráci také můžete využít funkci externího marketingového manažera za výhodnější ceny. Stačí nás kontaktovat, my vám připravíme individuální návrh partnerského plnění a můžeme se pustit do práce.