Who’s praising us?

Cast your eye on the pedestal of our references. We will be glad if you would be one of our satisfied clients and partners.

Freelance Core IconFreelance Core

Gollova 462

5.0 23 reviews

 • Avatar Renata Jandová ★★★★★ před 5 měsíci
  Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" … More dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
  Sociální podnik Jasan
 • Avatar Eva Drtilová ★★★★★ před rokem
  Za firmu ZAŽITO bychom rády doporučily práci pana Vernera a jeho kolegů z Freelance Core, kteří se na našem projektu podíleli. Chtěly jsem postavit web s eshopem, který budeme v co největší míře schopny udržovat a starat se o něj samy. … More Jelikož jsme začínaly s nulovou vědomostí, oceňujeme čas, přístup a trpělivost, kterou nám p. Verner věnoval při vysvětlování na jakých principech všechno funguje. Při samotné tvorbě webu jsme měli okamžitou pomocnou ruku. S týmem Freelance Core jsem velmi spokojené a jsme rády, že se na ně i do budoucna můžeme spolehnout a s čímkoliv obrátit.
 • Avatar Lukáš Bednařík ★★★★★ před rokem
  Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému … More nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
 • Avatar Roca Blanca FASHION STORE ★★★★★ před rokem
  Spolupráci s J. Vernerem můžeme určitě doporučit. Nemluví za něj slova, ale jeho práce, která je bezpochyby profesionální. Oceňujeme špičkové know-how a zapálení do zadaného projektu. Skvělé vymýšlení strategií online marketingu na sociálních … More sítích. Díky! Za módní butik Roca Blanca fashion store, Dominika Žochová
 • Avatar Jan Kubeš ★★★★★ před rokem
  Spolupráci s panem Vernerem můžu směle doporučit. Na online marketing opravdu machr, ovšem i se schopností empatie a trpělivosti vysvětlit všechny kroky, které je třeba udělat k úspěšnému online prodeji, a to i člověku neznalému. Byl jsem … More příjemně překvapen rychlostí postupu práce. NE, pana Vernera opravdu urgovat nemusíte, pan Verner bude urgovat vás :-). S takovým zájmem o věc a nasazením se často nepotkáte.
  Za Kubešův med,
  Jan Kubeš
 • Avatar Zuzana Koláčková ★★★★★ 6 months ago
  Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
 • Avatar Barbora Habrová ★★★★★ 9 months ago
  Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
 • Avatar Marketing Karel Kováč ★★★★★ a year ago
  Dobrý den p Vernere,
  Přestože nejsem nikdy účastníkem žádných virtuálních diskuzí a různých odpovědních formulářů hodnotících spokojenost klienta, musím ve vašem případě udělat výjimku...Rád bych Vám touto formou poděkoval za rozšíření
  … More obzoru v současném virtuálním světě, díky Vašim kvalitám (i Vašeho týmu) a rozhledu nám virtuální marketing pomohl obsáhnout novou skupinu zákazníků. Jsem ze staré školy a Vaše názory na moderní podání el. marketingu a následného prodeje produktů pomoci těchto médií bylo pro moji osobu velmi poučné. Zároveň je pro mě velmi důležité s kým spolupracuji a ve Vašem případě se jedná o člověka na správném místě, kterého v naši firmě vždy rádi uvítáme...
 • Avatar Marek Veselý ★★★★★ před rokem
  V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních … More sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.
 • Avatar Ivan Marek ★★★★★ a year ago
  Za firmu m-ARK můžeme spolupráci s panem Vernerem a jeho týmem vřele doporučit. Nejvíce oceňujeme jeho profesionální a osobní přístup ke svým klientům. Před začátkem kampaně nám vše dokonale vysvětlil a nastínil celý průběh. On a jeho tým … More se postarali o zprovoznění našeho e-shopu, založení profilů na Facebooku, Instagramu a Google moje firma. Starají se nám o prodejní i neprodejní obsah na našich sociálních sítích a od začátku naší spolupráce naše prodeje jen rostou.
  Freelance Core to je profesionalita, efektivita, rychlost, zkušenosti a přátelský přístup.