Who’s praising us?

Cast your eye on the pedestal of our references. We will be glad if you would be one of our satisfied clients and partners.

Freelance Core IconFreelance Core

Gollova 462/16, Malšovice

5.0 26 reviews

 • Avatar Dan Wolf ★★★★★ před měsícem
  S Honzou Vernerem a jeho týmem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení.
  Výsledky spolupráce jsou jasně viditelné a měřitelné. Rozhodně nás tahle super parta posunula a stále posouvá vpřed.
  Výborná komunikace, naprostá profesionalita,
  … More skvělé nápady a hlavně tým odborníků = Freelance Core.
 • Avatar Zvukařský institut v Praze ★★★★★ a day ago
  Oceňujeme profesionální a spolehlivý přístup pana Vernera a celého jeho týmu. Pomohli nám rozšířit povědomí o našich zvukařských kurzech a ty jsou nyní plně obsazené. Služby Freelance Core určitě vřele doporučujeme!
 • Avatar Karl P. Ruzicka ★★★★★ před 7 měsíci
  Služby společnosti FreelanceCore využívám již delší dobu, a to u více projektů. Za mě naprostá spokojenost a především viditelné výsledky. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup. Se svými bohatými zkušenostmi a skvělým týmem … More vám zaručeně dokáží pomoct nejen v marketingu, ale i dalších souvisejících oblastech obchodu, které se dnes již musí dělat na poměrně vysoké úrovni, aby člověk nezůstal za konkurencí.
 • Avatar Alexandra Gendová ★★★★★ před 9 měsíci
  Ahoj Honzo a Davide, posílám pár slov k přednášce pro členy reprezentačního týmu ve sportovním lezení ČHS (Český horolezecký svaz)- "Sportovec jako influencer",
  prezentace a vizuální podoba byla poutavá, nabitá informacemi a
  … More doplněná vtipnými vstupy, což pomohlo atraktivitě obsahu-hlavně pro mladší ročníky posluchačů.
  Co se týká bezprostředního hodnocení, tak lze posluchače rozdělit na dva tábory. Pro mladší sportovce bylo informací až moc - nedokázali udržet pozornost a mnozí už v poslední části moc nevstřebali. Je dobře, že to nejdůležitější sdělení - tedy ČHS a jeho partneři a jejich prezentace bylo sděleno na začátku, kdy ještě byli schopni vnímat. Naopak pro starší člen reprezentace byly informace podnětné, vyvolávali otázky a diskuze ještě po přednášce a to je dobře. Podařilo se uspokojit i rodiče, kteří byli nadšeni z části o negativním vlivu sociálních sítí, s čímž se potýkají oni i my jako trenéři. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2023
 • Avatar Renata Jandová ★★★★★ a year ago
  Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" … More dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
  Sociální podnik Jasan
 • Avatar Čti Jeseníky ★★★★★ a year ago
  Superb cooperation! Plenty of handfull informations towards our bussiness marketing. Ready to help 24/7. Looking forward for next projects.
 • Avatar Zuzana Koláčková ★★★★★ a year ago
  Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
 • Avatar Barbora Habrová ★★★★★ a year ago
  Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
 • Avatar Lukáš Bednařík ★★★★★ před 2 lety
  Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému … More nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
 • Avatar Marek Veselý ★★★★★ 2 years ago
  V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních … More sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.