Freelance Core se zaměřuje na profesionální online marketingové služby, grafiku, produkci multimédií a marketingový support What's our expertise Freelance Core Contact What do we know? Effective and creative fulfillment of your goals Contact Představujeme online marketingový tým freelancerů What do we know? Reliable team of freelancers Contact What do we know? Starts up your business both online
and offline
Contact

Freelance Core = devoted team of experts in Digital Marketing with an overlap to Multimedia Production, Event Management, and PR. We focus on professional online marketing services, graphics, photo, video, animations, and promotional support for companies, institutions, organizations, and entrepreneurs. We offer a unique insight into the work of our colleagues including joint projects, articles, case studies, and partners. We are a virtual organism, we are Freelance Core.

We connect experts from the fields of multimedia production, PR, marketing, and digital media in a shared presentation.

We create space for acquiring professional help or establishing a partnership within projects connected to production and promotion.

Enjoy a unique insight into our projects and strategies. Starting from catching articles and photos to case studies from the digital marketing field.

Digital marketing.

The best way how to deal with the competition, succeed in the market, and be visible to everyone, lies in an analytical and maximally effective approach to every aspect of your business.

Reliable team.

We are a reliable team of experienced experts. We connect specialists across multimedia branches and we help companies, as well as individual businessmen, fulfill their goals both online and offline.

Emphasis on education.

We emphasize continual education. That’s why we arrange various educational programs for our colleagues, as well as for partner projects, companies, or individual freelancers.

How it is to work with us?.

Freelance Core IconFreelance Core

Gollova 462/16, Malšovice

5.0 25 reviews

 • Avatar Zvukařský institut v Praze ★★★★★ a day ago
  Oceňujeme profesionální a spolehlivý přístup pana Vernera a celého jeho týmu. Pomohli nám rozšířit povědomí o našich zvukařských kurzech a ty jsou nyní plně obsazené. Služby Freelance Core určitě vřele doporučujeme!
 • Avatar Karl P. Ruzicka ★★★★★ před 3 týdny
  Služby společnosti FreelanceCore využívám již delší dobu, a to u více projektů. Za mě naprostá spokojenost a především viditelné výsledky. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup. Se svými bohatými zkušenostmi a skvělým týmem … More vám zaručeně dokáží pomoct nejen v marketingu, ale i dalších souvisejících oblastech obchodu, které se dnes již musí dělat na poměrně vysoké úrovni, aby člověk nezůstal za konkurencí.
 • Avatar Alexandra Gendová ★★★★★ před 2 měsíci
  Ahoj Honzo a Davide, posílám pár slov k přednášce pro členy reprezentačního týmu ve sportovním lezení ČHS (Český horolezecký svaz)- "Sportovec jako influencer",
  prezentace a vizuální podoba byla poutavá, nabitá informacemi a
  … More doplněná vtipnými vstupy, což pomohlo atraktivitě obsahu-hlavně pro mladší ročníky posluchačů.
  Co se týká bezprostředního hodnocení, tak lze posluchače rozdělit na dva tábory. Pro mladší sportovce bylo informací až moc - nedokázali udržet pozornost a mnozí už v poslední části moc nevstřebali. Je dobře, že to nejdůležitější sdělení - tedy ČHS a jeho partneři a jejich prezentace bylo sděleno na začátku, kdy ještě byli schopni vnímat. Naopak pro starší člen reprezentace byly informace podnětné, vyvolávali otázky a diskuze ještě po přednášce a to je dobře. Podařilo se uspokojit i rodiče, kteří byli nadšeni z části o negativním vlivu sociálních sítí, s čímž se potýkají oni i my jako trenéři. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2023
 • Avatar Renata Jandová ★★★★★ před 10 měsíci
  Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" … More dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
  Sociální podnik Jasan
 • Avatar Čti Jeseníky ★★★★★ před 10 měsíci
  Superb cooperation! Plenty of handfull informations towards our bussiness marketing. Ready to help 24/7. Looking forward for next projects.
 • Avatar Zuzana Koláčková ★★★★★ před 11 měsíci
  Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
 • Avatar Barbora Habrová ★★★★★ a year ago
  Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
 • Avatar Lukáš Bednařík ★★★★★ a year ago
  Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému … More nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
 • Avatar Marek Veselý ★★★★★ a year ago
  V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních … More sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.
 • Avatar Eva Drtilová ★★★★★ a year ago
  Za firmu ZAŽITO bychom rády doporučily práci pana Vernera a jeho kolegů z Freelance Core, kteří se na našem projektu podíleli. Chtěly jsem postavit web s eshopem, který budeme v co největší míře schopny udržovat a starat se o něj samy. … More Jelikož jsme začínaly s nulovou vědomostí, oceňujeme čas, přístup a trpělivost, kterou nám p. Verner věnoval při vysvětlování na jakých principech všechno funguje. Při samotné tvorbě webu jsme měli okamžitou pomocnou ruku. S týmem Freelance Core jsem velmi spokojené a jsme rády, že se na ně i do budoucna můžeme spolehnout a s čímkoliv obrátit.
 • Avatar Iva Toráková ★★★★★ a year ago
  S panem J. Vernerem máme již tři roky velmi dobrou spolupráci. Jedná se o profesionála se zkušenostmi v oboru, oceňuji vždy velmi pohotové a rychlé jednání při řešení jakéhokoliv problému. Mohu jen doporučit.
 • Avatar Roca Blanca FASHION STORE ★★★★★ a year ago
  Spolupráci s J. Vernerem můžeme určitě doporučit. Nemluví za něj slova, ale jeho práce, která je bezpochyby profesionální. Oceňujeme špičkové know-how a zapálení do zadaného projektu. Skvělé vymýšlení strategií online marketingu na sociálních … More sítích. Díky! Za módní butik Roca Blanca fashion store, Dominika Žochová
 • Avatar Jan Kubeš ★★★★★ a year ago
  Spolupráci s panem Vernerem můžu směle doporučit. Na online marketing opravdu machr, ovšem i se schopností empatie a trpělivosti vysvětlit všechny kroky, které je třeba udělat k úspěšnému online prodeji, a to i člověku neznalému. Byl jsem … More příjemně překvapen rychlostí postupu práce. NE, pana Vernera opravdu urgovat nemusíte, pan Verner bude urgovat vás :-). S takovým zájmem o věc a nasazením se často nepotkáte.
  Za Kubešův med,
  Jan Kubeš
 • Avatar Šárka Rozsívalová ★★★★★ a year ago
  S panem Honzou Vernerem a jeho firmou mám velmi dobré zkušenosti. Spolupracuji s ním od začátku mého malého podnikání, jeho profesionální přístup a přátelské jednání je zárukou další naší vzájemné spolupráce. Jeho služby mohu jen doporučit. … More

44

successful projects

1650000

CZK in promotion campaigns per month

20

dedicated experts

512

cups of coffee per month

Gallery
of projects
.

Take a peek into chosen Freelance Core projects. Join in as a partner or become one of our satisfied clients.

Peřej Tours Olomouc nabízí skvělé vodácké zájezdy, školní výlety nebo třeba firemní akce
Rozhlasové a televizní vysílání Mediální skupina pohoda
Thajské a orientální masáže v centru Prahy s možností objednání masáže domů
český lezec a olympionik, který se již ve dvanácti letech zařadil mezi deset nejlepších světových lezců.
Luxusní kuchyně a interiérový nábytek

Video
production.

A sample of our video production by Jan Vogl.

Do you need to add the production of a commercial spot into your marketing mix?

Effectivity

We will advise you on what part of the business to focus on, where to invest, and, on the contrary, where investments and your time would be pointlessly wasted.

Communication

The key to success is quick and effective communication. That’s why we are in touch with our colleagues, clients, and partners 24 hours a day, 5 days a week.

Analytics

The cornerstone of working cooperation is continual data collection, success analyses of the promotion as well as a regular and well-understandable reporting.

Multidisciplinary overlap

We benefit from the connection of experts across multimedia branches. So to reach the sky, you will have the help of a specialist who understands your type of business the best.