Freelance Core se zaměřuje na profesionální online marketingové služby, grafiku, produkci multimédií a marketingový support What's our expertise Freelance Core Contact What do we know? Effective and creative fulfillment of your goals Contact Představujeme online marketingový tým freelancerů What do we know? Reliable team of freelancers Contact What do we know? Starts up your business both online
and offline
Contact

Freelance Core = devoted team of experts in Digital Marketing with an overlap to Multimedia Production, Event Management, and PR. We focus on professional online marketing services, graphics, photo, video, animations, and promotional support for companies, institutions, organizations, and entrepreneurs. We offer a unique insight into the work of our colleagues including joint projects, articles, case studies, and partners. We are a virtual organism, we are Freelance Core.

We connect experts from the fields of multimedia production, PR, marketing, and digital media in a shared presentation.

We create space for acquiring professional help or establishing a partnership within projects connected to production and promotion.

Enjoy a unique insight into our projects and strategies. Starting from catching articles and photos to case studies from the digital marketing field.

Digital marketing.

The best way how to deal with the competition, succeed in the market, and be visible to everyone, lies in an analytical and maximally effective approach to every aspect of your business.

Reliable team.

We are a reliable team of experienced experts. We connect specialists across multimedia branches and we help companies, as well as individual businessmen, fulfill their goals both online and offline.

Emphasis on education.

We emphasize continual education. That’s why we arrange various educational programs for our colleagues, as well as for partner projects, companies, or individual freelancers.

How it is to work with us?.

Dan Wolf
Dan Wolf
S Honzou Vernerem a jeho týmem spolupracujeme již řadu let a jsme naprosto spokojení. Výsledky spolupráce jsou jasně viditelné a měřitelné. Rozhodně nás tahle super parta posunula a stále posouvá vpřed. Výborná komunikace, naprostá profesionalita, skvělé nápady a hlavně tým odborníků = Freelance Core.
Karl P. Ruzicka
Karl P. Ruzicka
Služby společnosti FreelanceCore využívám již delší dobu, a to u více projektů. Za mě naprostá spokojenost a především viditelné výsledky. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup. Se svými bohatými zkušenostmi a skvělým týmem vám zaručeně dokáží pomoct nejen v marketingu, ale i dalších souvisejících oblastech obchodu, které se dnes již musí dělat na poměrně vysoké úrovni, aby člověk nezůstal za konkurencí.
Alexandra Gendová
Alexandra Gendová
Ahoj Honzo a Davide, posílám pár slov k přednášce pro členy reprezentačního týmu ve sportovním lezení ČHS (Český horolezecký svaz)- "Sportovec jako influencer", prezentace a vizuální podoba byla poutavá, nabitá informacemi a doplněná vtipnými vstupy, což pomohlo atraktivitě obsahu-hlavně pro mladší ročníky posluchačů. Co se týká bezprostředního hodnocení, tak lze posluchače rozdělit na dva tábory. Pro mladší sportovce bylo informací až moc - nedokázali udržet pozornost a mnozí už v poslední části moc nevstřebali. Je dobře, že to nejdůležitější sdělení - tedy ČHS a jeho partneři a jejich prezentace bylo sděleno na začátku, kdy ještě byli schopni vnímat. Naopak pro starší člen reprezentace byly informace podnětné, vyvolávali otázky a diskuze ještě po přednášce a to je dobře. Podařilo se uspokojit i rodiče, kteří byli nadšeni z části o negativním vlivu sociálních sítí, s čímž se potýkají oni i my jako trenéři. KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2023
Renata Jandová
Renata Jandová
Potřebovali jsme rozjet eshop a prodej pro náš začínající sociální podnik tak, abychom vykazovali dostatečné tržby a splnili tím podmínku dotace. Spolupráce s p. Vernerem byla profesionální, spolehlivá a férová s "obdivuhodnými výsledky" dle slov Řídícího orgánu. Velice za ni děkujeme a těšíme se na další spolupráci! Sociální podnik Jasan
Čti Jeseníky
Čti Jeseníky
Superb cooperation! Plenty of handfull informations towards our bussiness marketing. Ready to help 24/7. Looking forward for next projects.
Zuzana Koláčková
Zuzana Koláčková
Snad čtvrtá firma v pořadí, u které jsou výsledky konečně znát!! Těšíme se na další spolupráci..!
Barbora Habrová
Barbora Habrová
Skvělá přátelská komunikace s týmem skvělých lidí. Určitě doporučuji.:)
R K
R K
Pan Verner je profesional, ktery svym proaktivnim pristupem posune Vasi spolecnost dopredu. Spolupraci kazdemu doporucujeme.
Lukáš Bednařík
Lukáš Bednařík
Spolupráce s Janem Vernerem? Velká jízda! V ostrých zatáčkách vás tento noblesní řidič rozhodně nevyklopí a skvěle se s ním pobavíte. V Honzově osobnosti se totiž výborně mísí profesní skills, zkušenosti a smysl pro humor. Velký dříč, kterému nechybí pokora. Jeho know-how a ochota sdílet mě nepřestávají překvapovat.
Marek Veselý
Marek Veselý
V naší společnosti Prima DOMA MEDIA je pan Verner velikým pojmem. Nemůžeme si vynachválit naší dlouhodobou spolupráci, zejména jeho odborné znalosti a rychlé reakce na každý náš požadavek. Společně jsme vybudovali několik publik na sociálních sítích a jeho invence a přístup urychlil naše záměry. Výsledky naší spolupráce jsou více než hmatatelné. Jsem rád, že mohu bez váhání přidat pět hvězdiček. Doporučuji na 100%.
44

successful projects

2150000

CZK in promotion campaigns per month

18

dedicated experts

512

cups of coffee per month

Gallery
of projects
.

Take a peek into chosen Freelance Core projects. Join in as a partner or become one of our satisfied clients.

Peřej Tours Olomouc nabízí skvělé vodácké zájezdy, školní výlety nebo třeba firemní akce
český lezec a olympionik, který se již ve dvanácti letech zařadil mezi deset nejlepších světových lezců.
Rozhlasové a televizní vysílání Mediální skupina pohoda

We are Partners.

Video
production.

A sample of our latest video production. A modern aftermovie from the conference Cesty na vrchol, which took place on January 20, 2024 in Ostrava.

Do you need to add the production of a commercial spot into your marketing mix?

Effectivity

We will advise you on what part of the business to focus on, where to invest, and, on the contrary, where investments and your time would be pointlessly wasted.

Communication

The key to success is quick and effective communication. That’s why we are in touch with our colleagues, clients, and partners 24 hours a day, 5 days a week.

Analytics

The cornerstone of working cooperation is continual data collection, success analyses of the promotion as well as a regular and well-understandable reporting.

Multidisciplinary overlap

We benefit from the connection of experts across multimedia branches. So to reach the sky, you will have the help of a specialist who understands your type of business the best.