INSPIRATIVNÍ KONFERENCE.

Konference s největší koncentrací zkušeností z umění, sportu a businessu.

Pořádali jsme jedinečnou konferenci, která v Československu ještě nebyla. Na prvním ročníku jste mohli slyšet originální příběhy 6 známých řečníků, načerpat know-how, užít si skvělou atmosféru, inspirovat se a setkat se se známými osobnostmi, které to ve svých oborech dotáhly až na pomyslný vrchol.

Příprava konference byla od začátku běh na dlouhou trať, která se nakonec protáhla na 10 měsíců různé intenzity naší práce. Pro konferenci jsme zajišťovali kompletní digitální marketing včetně strategie, sítí, správy webu, influncer marketingu a produkce. Tvořili jsme reklamní bannery, produkovali videa, reels a spravovali kampaně v reklamní sítí Google, Seznam, LinkedIn a Meta (Facebook, Instagram, Messenger). Zajišťovali jsme přípravu pro plakátové i letákové kampaně, citylighty včetně obchodního centra Nová Karolina, billboardy nebo spoty pro kina.

Zajistili jsme také kompletní radiovou kampaň včetně rozhovorů v regionálních rádiech Čas a Čas Rock a zajistili kampaň na IDNESu a v Mafře.

Krom prodeje vstupenek a práce na PR jsme se zapojili také do plánování dramaturgie a produkce celé akce. Zařídili jsme technický i dramaturgický scénář včetně zapracování změn a požadavků jednotlivých speakerů jakými byli například Leoš Mareš, Ondřej Novotný, Rytmus, Erika Eliášová, Zbyněk Irgl a hlavní organizátor i speaker Petr Bílek. Z naší dílny vznikla také úvodní znělka a opening vizualizace včetně doprovodných animací a vizuálů na velkoplošnou obrazovku a přídavné monitory v sále i v celém objektu ostravského Gongu.

Zajistili jsme také kompletní produkcidramaturgii akce přímo v ostravské Aule Gong. Snažili jsme se všem hostům, partnerům, divákům, ale i speakerům zajistit co možná nejlepší, nerušený a silný zážitek. Pozitivní ohlasy tak pro nás byly velkou odměnou a sladkou tečkou za celou akcí i její náročnou přípravou, která vyžadovala plné využití mixu PR, marketingu, dramaturgie i produkce. 

Na inspirativní konferenci CESTY NA VRCHOL jsme společně s naším audiovizuálním týmem zajišťovali také kompletní foto pokrytí, včetně VIP zóny, koncertu a závěrečné afterparty a společně se Story Factory Production produkovali také závěrečné aftermovie.

Inspirativní Konference CESTY NA VRCHOL

V neposlední řadě jsme se pečlivě starali také o partnery akce, a to jak předem, na místě, tak i po jejím skončení. Pro každého partnera jsme připravili speciální balík fotek od našeho fotografa Petra Chodury z dění, sálu, VIP sekce i z fotostěny s jejich oblíbenými speakery. A na přání připravili také výběr videí z akce pro vlastní prezentaci každého partnera.

Plánujete také uspořádat podobnou akci? Neváhejte se nám ozvat třeba na e-mail honza@freelancecore.com. Společně to zvládneme.