Anna Bednaříková

Project Manager & Content Specialist

Nikdy nepřestávejte žasnout! Nevím, kdo to řekl, ale já se pod to klidně podepíšu. Žasnu totiž každý den několikrát – teď třeba nad tím, že jsem se náhodou stala součástí Freelance Core. To slovo free je tam pro mě velice důležité. Vidím v něm svobodu, volnost a tím pádem i velké štěstí.

Mám už pravda něco v životě zažité, vyzkoušené a můžu s klidem říct, že jsem spíš tým Rolling Stones než Beatles, že mě baví spíš hory než pláže a že než trávit čas někde v kanclu 9-to-5, budu radši jíst každej den topinky. A hle. Naštěstí si na ně můžu dát i máslo, protože práce freelancera v online marketingu, to je sen!

Jsem hrdou absolventkou Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku, s radostí jsem pracovala na desítce ročníků Zlín Film Festivalu a s láskou vypiplala firmu s papírenským zbožím Papero amo.
Stejně dobře se chci věnovat péči o naše klienty, jejich sny a malé či velké firmy.

Miluju lidi, jsou mým živočišným druhem – a tak jsem nejradši, když můžu osobně promlouvat se klienty a s pomocí našeho týmu plnit jejich marketingová přání. Hlídám, aby se nápady vymyslely, realizovaly a naplnily očekávání. Tvořím content na sociální sítě, fotím a učím se koordinovat a řídit tuhle neustále se rozrůstající bandu.