David Míša

Project Manager & Company Developer.

Po mnoha letech na volné noze jako překladatel, tlumočník, projekťák a copywriter jsem získal lásku k dobré kávě a bezpočet kontaktů a zkušeností napříč odvětvími. Procestoval jsem kraj světa, rozšířil si obzory a pochopil, že mít svobodné povolání je klíč ke spokojenému a šťastnému životu. Moje cesta, kdy jsem pracoval na projektech pro Evropskou komisi, zahraniční korporáty, soudy a přední české i světové e-commerce společnosti, mě dovedla až sem, do Freelance Core.

Ve světě freelancerů se představivosti meze nekladou. Sky is the limit. A to tady platí dvojnásob. S nadsázkou řečeno se jedná o dobře zaběhnutý stroj se dvěma desítkami odhodlaných nadšenců pracujících v harmonii, kde každá jeho součástka plní svoji nezbytnou funkci. To se ostatně projevuje v přesahu do mnoha odvětví a na kvalitně odvedené práci. Já osobně se ve Freelance Core podílím na koordinaci a řízení projektů, nastavení vnitřních procesů a developmentu společnosti a také rozšíření působnosti do zahraničí.

Když máte takto pestrou práci a pocházíte z rodiny malířů a restaurátorů, je paleta zálib a forem odpočinku podobně barevná. Při relaxaci tak zároveň hledám inspiraci a to třeba s kytarou u ohně, v horách, se surfem pod nohama, skejtem zaseklým v holeni, nebo při chvílích strávených s rodinou.