David Lekeš

Project Manager & Content Designer

Deskovky a hry na hrdiny, to je moje. Jmenuji se David a když zrovna netvořím nějaké články tak hraji deskové hry, a nebo oblíbené Dračí Doupě. Rád píšu články a obsah o věcech, ke kterým mám blízko. V případě potřeby se ale dokážu rozepsat o čemkoliv. Obecně mě baví nové technologie, ale na čem si tak trochu ujíždím jsou sociální sítě. Jedu si Facebook, Snapchat, Instagram a s jeho správou rád pomůžu i vám.

S chutí se učím novým věcem a jsem toho názoru, že žádný nový podnět není zbytečný. Pokud mám více času, rád se ponořím také do nějaké počítačové hry. Baví mě střih videa a poznávání nových programů, ať už těch grafických nebo střihových. Viděl jsem už nepočítaně YouTube videí s tutoriály téměř na všechno. A aby toho nebylo málo, tak jsem pár kanálů také sám rozjel. YouTube mě prostě baví a neustále inspiruje.

Času je ale stále méně, takže toho nakonec víc naposlouchám, než uvidím. Pokud se poštěstí a zrovna nemusím být online, rád se na víkend vypravím do lesa, kde si u táboráku a s kytarou vychutnám nějaký ten čas mimo cookies.