Han Dostalíková

Content Social Media

Náhody neexistují a přitom se dějí pořád! To je moje filozofie a to se mi taky v životě neustále děje.

Od dětství jsem snila o tom stát se módní návrhářkou, a když jsem vyrostla, došlo mi že není na co čekat a prostě jsem chopila osud do vlastních rukou. Koupila jsem si šicí stroj, koukla se na pár videí na youtube a založila si vlastní značku @reincarnation_online_store.

 

Stejně tak jsem se naučila dělat grafický design, kterým se momentálně živým. S velkou dávkou odhodlání jsem poprvé spustila photoshop a o spoustu videí a online kurzů později se z toho stalo moje zaměstnání.

Mimo to taky miluju focení! Fotografovala jsem snad odjakživa. Sbírám analogový foťáky, ale většinou fotím na mobil. A když se v roce 2012 objevil Instagram, ihned se pro mě stal ideálním prostorem pro sdílení svých zážitků. No takže těď, po letech zkušeností, jen dává smysl, že se to stalo i mým povoláním! A je to doslova splněnej sen. Například vytváření contentu pro kapelu The Silver Spoons obnáší i účast na koncertech, hudebních festivalech a jiných společenských akcích. Což je opravdu spíš jak za odměnu, než povinnost.

 

A to ještě k tomu vím, že tohle vše je jen začátek! Vždy hledám nové výzvy, uvědomuji si pomíjivost okamžiku a taky možnosti růstu!
A jsem šťastná! Ne věčně, ale vděčně.
Neustále cítím vděk. Vděk ke všemu okolo mě. I ve mně.
A nikdy nezapomínám, že všechno je tak jak má.