Marketingové služby

Hledáte silného spojence, který se vyzná v digitálním marketingu? S námi jich získáte celou řadu. Zaměřujeme se na profesionální tvorbu a správu webů i e-shopů včetně důrazu na SEO a UX. Zakládáme si na neotřelém copy, grafice a e-mailingu. Spravujeme výkonnostní i brandové PPC kampaně, milujeme sociální sítě a vytváříme smysluplný obsah, který se stane chloubou vašeho marketingového mixu. 

Poradíme vám s budováním brandu, nastavením marketingového mixu nebo zařídíme kampaň v regionálních rádiích. Že se vám jeví digitální marketing jako nepřehledná džungle plná nástrah? Nevadí, zajistíme externí pozici marketingového manažera, který vám pomůže s nastavením marketingových procesů a postará se o plnění stanovených cílů i jejich pravidelný report. Nevíte, kde začít? Ozvěte se nám!

Web design.

Zajišťujeme profesionální tvorbu, redesign a správu webových stránek i e-shopů. Uctíváme SEO faktory, s důrazem přistupujeme i k uživatelské zkušenosti a zaměřujeme se na kvalitní linkbuilding. Rádi vás poznáme, probereme vaše potřeby a navrhneme řešení, které vám pomůže plnit všechny digitální cíle. 

Tvorba a redesign webů

Nastal čas na změnu? Stávající web už vám přestává 100% sloužit? Nechte si připravit plán realizace nového webu nebo redesignu. Stavíme moderní, responzivní webové stránky s důrazem na efektivitu a SEO. Pokud ještě nejste rozhodnuti, rádi s vámi probereme všechny možnosti a představíme řešení, která se stanou pilířem vašeho podnikání anebo prezentace na internetu.

Tvorba e-shopů

Stavíme kompletní e-shopy na Shoptetu. Zařídíme výběr a optimalizaci šablony, grafiku a kompletní sestavení webu. Postaráme se o textace, naplníme produkty, podchytíme SEO i napojení produktů na marketingové kanály. V případě složitějších řešení zajistíme kódování e-shopu na míru ve spolupráci s partnerskými agenturami. 

Správa webů

Staráme se o webové stránky a zajišťujeme jejich bezchybný provoz tak, aby kontinuálně přinášely objednávky nebo sloužily jako profesionální digitální prezentace. Postaráme se o pravidelný scan chybových stránek, aktualizace antispamu, kontrolu zálohování, měření pozic ve vyhledávačích nebo o cookies lištu včetně správných údajů GDPR i aktualizace zásad zpracování osobních údajů. 

Audity a konzultace

Zajišťujeme bleskové audity webových stránek. Dříve, než se pustíme do větší spolupráce, dopřejeme vašim webovkám vstupní kontrolu. Podíváme se na technický stav webu, on page i off page SEO faktory i kvalitu obsahu. Na základě zjištěných dat navrhneme krátkou konzultaci a navrhneme další postup plnění definovaných cílů. 

UX design.

Spolupracujeme s odborníky na UX se zkušenostmi z nadnárodních agentur a korporací. Optimalizace uživatelského prostředí je proces, který stojí na 4 základních pilířích: uživatelská analýza, informační struktura, vizuální design a testování.
Díky pochopení chování a potřeb uživatelů můžeme vytvářet rozhraní, která jsou intuitivní, snadno použitelná a vizuálně přitažlivá. Výsledkem je větší zapojení uživatelů, spokojenost a v konečném důsledku i obchodní úspěch. S tím vším vám pomůžeme.

Uživatelská analýza

Důkladný výzkum je klíčovou součástí UX designu, protože nám umožňuje získat cenné poznatky o preferencích uživatelů, jejich problémech a očekáváních. Prostřednictvím rozhovorů přímo s uživateli, průzkumů a analýz můžeme sbírat data, která informují jejich rozhodnutí ohledně designu, zajistí, že webové stránky jsou přizpůsobeny specifickým potřebám jejich cílového publika.

Informační architektura

Zaměřujeme se na organizaci a strukturování obsahu webové stránky tak, aby byl logický a intuitivní. Vytvořením jasného navigačního systému a dobře definované hierarchie zajistíme, že uživatelé snadno najdou požadované informace, ale také navýšíme celkovou použitelnost a efektivitu webové stránky.

Vizuální design

Poskytneme vám konkrétní vizuálních návrhy a prototypy, které jsou esteticky příjemné a funkční. Použitím základních designových principů, jako jsou hierarchie, typografie a teorie barev, vytvoříme rozhraní, která jsou snadno ovladatelná a vizuálně přitažlivá.

Testování

Testováním a iterací na prototypu získáme zpětnou vazbu již v rané fázi, identifikujeme potenciální problémy s použitelností a doladíme uživatelský zážitek před samotným vývojem.

SEO.

Optimalizujeme webové stránky ve vyhledávačích tak, aby plnily přední pozice. SEO je proces, který vyžaduje smysluplnou strategii a především kontinuální práci na vašem webu i mimo něj. Připravujeme analýzy klíčových slov i SEO analýzy, které se stanou ústředním pákou vašeho růstu, a vezmeme si na starosti i linkbuilding. Pojďme to společně probrat a co nejdříve začít. 

Analýzy klíčových slov

Připravíme podrobnou analýzu klíčových slov včetně doporučení pro další postup, manuál k využívání a výběr klíčových slov pro jednotlivé stránky vašeho webu. Analýzu klíčových slov využijete pro optimalizaci obsahu na webu, linkbuilding, tvorbu blogu nebo efektivní optimalizaci PPC reklamy. 

SEO analýzy

Přichystáme komplexní SEO analýzu vašeho webu. Zaměříme se na technické i obsahové SEO faktory, které brání vašim stránkám v expanzi ve vyhledávačích. Zjistíte, jak si váš web vede ve vyhledávačích, kde má nedostatky a jestli je správně optimalizován pro PC, ale především pro mobilní zařízení.

Optimalizace obsahu

Naoptimalizujeme obsah vašeho webu tak, abyste byli ve vyhledávání konečně vidět na předních pozicích. Zařídíme obsahovou analýzu webu, podíváme se na zoubek duplicitám, zkontrolujeme meta tagy a případně navrhneme jejich novou podobu. Zaměříme se také na texty, interní prolinkování a další onpage SEO faktory.

Analýzy zpětných odkazů

Zajistíme komplexní analýzu zpětných odkazů. Zjistíme, jak si váš web vede ve vyhledávačích, na které stránky odkazuje, a které weby naopak směřují na něj. Díky tomu se dozvíte, na čem je potřeba zapracovat a před čím se bránit. V neposlední řadě doporučíme další postup, který pomůže vašemu webu při dosažení vyšších pozic ve vyhledávání. 

Měření pozic ve vyhledávačích

Jak si váš web vede ve vyhledávačích oproti konkurenci? Které stránky je nutné opravit nebo posílit? Odpovědi přinese naše analýza a měření pozic webu ve vyhledávačích Google a Seznam. Díky ní zjistíte, na která klíčová slova a stránky se zaměřit a navíc získáte skvělý startovní bod pro dlouhodobé srovnání výsledků webu. 

Linkbuilding

Zaměřujeme se na budování silných www adres ve vyhledávání a získávání zpětných odkazů. Linkbuilding bereme jako jeden z hlavních off-page SEO faktorů a na proces posilování důležitých stránek klademe zvláštní důraz. Tvoříme PR články, podpůrné microsites, budujeme sociální sítě, zařizujeme kvalitní zpětné odkazy a určujeme dlouhodobé strategie.

SEO audity a konzultace

Tušíte, že vaše webové stránky nejsou efektivně seřízeny, ale nevíte v čem to vězí? Připravíme vám krátký SEO audit, ve kterém se zaměříme na stěžejní on-page a off-page SEO faktory. Navíc vám poskytneme hodinovou SEO konzultaci zdarma a navrhneme postup dalších prací, které dostanou váš web na přední pozice ve vyhledávačích.

PPC advertisement.

Staráme se o výkonnostní a brandové PPC kampaně na Googlu, Seznamu nebo Meta projektech jako Facebook, Messenger a Instagram. Na placenou inzerci se díváme komplexně a chápeme ji jako nezbytnou součást marketingového mixu, která úzce souvisí s webem, grafikou nebo sociálními sítěmi. Zakládáme si na podrobném reportingu výsledků a v případě potřeby vám nabídneme rychlou konzultaci zdarma. Abyste věděli, co správa ziskových digitálních kampaní obnáší. 

Google Ads a Sklik

Zajišťujeme ziskové kampaně v Google Ads a Skliku. Vezmeme si na starosti kompletní proces od založení reklamních systémů včetně propojení s webem a měřícími nástroji, přes efektivní správu reklamních kampaní, až po jejich vyhodnocení a pravidelný report. Váháte nad efektivitou vašich stávajících kampaní? Vypracujeme podrobný audit a během krátké konzultace navrhneme strategii, která vám zajistí dlouhodobě ziskové kampaně. 

Meta a LinkedIn ads

Spravujeme výkonnostní a brandové kampaně na sociálních sítích Facebook, Instagram, Messenger a LinkedIn. Jak to u nás chodí? Nejprve se podíváme na váš web, nastavíme inzertní systémy, připravíme strategii, vytyčíme cíle a spustíme strukturované kampaně. Průběžně testujeme a optimalizujeme jejich výkon pro dosažení maximální efektivity. Po skončení reklamního cyklu vám připravíme podrobný report s komentářem a doporučením pro další ziskové kampaně.

Audity a konzultace

Provádíme rychlé audity reklamních kampaní na Googlu, Seznamu i na sociálních sítích. Zkontrolujeme funkčnost měření, výkon, strukturu a efektivitu kampaní. Podíváme se na kreativy, textace a grafiku. Poté vám vytvoříme stručný report a představíme doporučení, která můžete ihned aplikovat a pomoci reklamním kampaním do zelených čísel. Chcete se s námi raději poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Copywriting.

Copywriting web copy je naší královskou disciplínou. A mělo by být i tou vaší. Obsah je král, dobré copy rozhoduje o ziskovosti kampaní, čtenosti článku, návštěvnosti webu nebo počtu konverzí z e-mailingu. S nadšením tvoříme SEO texty, které pomáhají růst vaší stránce ve vyhledávání, e-mailing, ale i printy nebo slogany. S chutí se mrkneme i na vaše aktuální textace a případně jim přidáme glanc nebo pár m a g n e t ů

Web & UX write

Zvládnuté webové copy a chytrý UX write tvoří základní stavební kameny každé webové prezentace. Od homepage, přes textace produktů a služeb, až po copy jednotlivých tlačítek. Díky kombinaci znalostní báze z oblasti SEO, UX a nasávání moderních copy trendů našimi texty své návštěvníky 100% zaujmete a uděláte radost i vyhledávacím robotům. A ti vás za odměnu posunout zase o kousek výše.

E-mail copywriting

Když to neprodává, tak to není dostatečně kreativní – říkal to už Ogilvy a my se tím řídíme pořád. Proto skládáme designové newslettery ve SmartEmailingu nebo MailChimpu. Společně s chytlavým TITULKEM, grafikou a poutavým copy znovu oslovíme vaše stávající zákazníky a dostaneme je k vám na web nebo na klíčovou přistávací stránku. 

Printy

Vládneme slovem i v případě tištěných katalogů, brožur nebo menu. Vdechněte své příručce styl, nechte vyniknout nové produktové portfolio nebo pobavte hosty neotřelým menu. Kouzlo tištěného textu je nezaměnitelné, tak si dejte záležet, aby rychle nevyprchalo. Rádi vám s tím pomůžeme. Potřebujete to vykřičet do světa, a hledáte správná slova? Specializujeme se také na claimy, slogany a motta

Audity a konzultace

Pozvěte nás k vám: na web, landing page, na blog, do e-mailingu nebo do restaurace. Projdeme texty a pokud bude třeba, navrhneme osvěžení – ať už jde o SEO, UX write nebo čtivější stylistiku. Chcete to nejdříve probrat po telefonu? Klidně nám zavolejte, budeme se těšit. 

Social media management.

Sociální sítě nalévají čerstvou krev do žil marketingového mixu. Při správě Facebooku, Instagramu, LinkedInu, YouTube nebo TikToku věříme v maximální efektivitu. Sociální sítě posilují brand, neustále oslovují nové zákazníky a ty stávající dokáží udržet. S každým novým postem máte šanci znovu zabodovat. Tvorba obsahu a reklamy ale musí podléhat jasné strategii, konceptu a tone of voice. Reklamy vám především musí vydělávat peníze. A od toho jsme tady my. 

Správa firemních sítí

Staráme se o firemní i soukromé profily na Facebooku, Instagramu, YouTube, LinkedInu nebo Googlu. Pravidelně kontrolujeme všechna upozornění, přijaté zprávy a řešíme i komentáře včetně krizové komunikace. V rámci správy firemních sítí cílíme na rozšiřování fanouškovské základy a pečujeme o získaná publika.

Tvorba obsahu

Tvoříme chytlavý, edukativní a optimalizovaný obsah na sítě i weby, který budou milovat nejen vaši potenciální zákazníci, ale také vyhledávače. Zaměřujeme se kontinuální produkci článků, studií, postů a blogpostů na základě pečlivých analýz klíčových slov. Sázíme na dlouhodobé publikační plány a pravidelná vyhodnocování. 

Správa reklam

Připravujeme, optimalizujeme a reportujeme PPC reklamy na Facebooku, Instagramu, YouTube, LinkedInu a především na Googlu, Seznamu nebo zbožových vyhledávačích jako Heureka nebo Glami. Cíl je jasný: připravíme ziskovou strategii, nachystáme kampaně, optimalizujeme a předáváme reporty. 

Krizová komunikace

Internet je plný živelných diskusí, komentářů, různých přestřelek, prapodivných referencí a konkurenčních bojů. V krizové komunikaci vidíme příležitost, jak zvládnout nepříjemnou událost a přetavit ji v dokonalou referenci. Navíc s potenciálem masového šíření bez jediného investovaného haléře do reklamy.

Analýzy, audity a konzultace

Chystáme audity a podrobné analýzy firemních profilů i reklamních účtů. Rozdělujeme obsahovou část, která podporuje prodeje i buduje značku, a výkonnostní stránku vašich účtů. Za vším hledáme dlouhodobou strategii, konkrétní plán a business model, který dává smysl jak vám, tak vašim zákazníkům a především peněžence. 

E-mail marketing.

Pravidelná i nárazová rozesílka efektivní e-mailingové kampaně posílí tržby, ať už jste menší rodinná firma, podnikatel na volné noze, nebo nadnárodní korporát. Strategie pro naše klienty stavíme na čtyřech hlavních pilířích – nabídka, obsah, forma a vyhodnocení. Pak už zbývá jen připravit 100% konverzní titulek a můžete počítat objednávky.

Rozesílka e-mailingu

Máme e-maily zasílat pravidelně, nebo jen jednou za čas? Každý podnikatel nebo firma řeší plánování rozesílky individuálně, a tak se na to díváme také my. Nemusíte zahrnovat svá publika desítkami mailů měsíčně, abyste dosáhli zelených čísel. E-mailing od nás si vaši zákazníci s chutí rozkliknou a přečtou, koupí, nebo stáhnou kdekoliv a kdykoliv.

Obsah e-mailingu

Obsah je král, ale pokud váš e-mailing končí ve spamu, nevyžádané poště nebo ho příjemce hned maže, pak vašemu podnikání příliš nepomůže. Proto se zaměřujeme na celkovou skladbu textů v mailu, poměru odkazů vedoucích na externí cíle, a především na titulek. Protože jestliže obsah je král, pak je správný, chytlavý a m a g n e t i c k ý titulek něco jako bůh.

Automatizace a A/B testování

K automatizaci přistupujeme jako k základnímu procesu v rámci rozvoje vaší firmy. Pokud se jedná o e-mailing, víme přesně jak často, kdy a co posílat směrem k zákazníkům v pravidelných mailových rozesílkách. K tomu nám dopomáhej Mail Chimp a SmartEmailing. A/B testování vnímáme jako esenciální faktor pokroku, proto chystáme dvojí verze titulků a zasíláme odlišné rozesílky na různě definovaná publika.

Šablony a grafika

Designujeme e-mailové šablony tak, aby zaujaly, udržely pozornost a odvedly co možná nejvíce dychtivých zákazníků na vaše webové stránky, telefon nebo adresu. Tvoříme vlastní grafické návrhy, vytváříme dílčí prvky a staráme se o to, aby byl e-mailing výkladní skříní vašeho businessu.

Analýzy a konzultace e-mailingu

Zařídíme audit nastavení vašich emailových rozesílek nebo konkrétních e-mailů. Mrkneme se na výběr a optimalizaci šablon, emailové copy, grafiku a další parametry, které dělí úspěšnou rozesílku od té tuctové. 

Brand building.

Kontinuální budování značky je běh na dlouhou trať. Aby se brand building nestal noční můrou vaší firmy, potřebujete jasnou strategii, klíčové pilíře, odvážný idea making a pevný firemní archetyp. Nebo je to celé trochu jinak a nejlepší bude zvolit moderní typ dynamické brandové identity? Na to vám odpovíme během společné konzultace.

Strategie značky

Brand není prales, aby se nechal růst na volno. Proto je potřeba vědět, o co se vaše značka opírá, jací jsou její klienti – zákazníci – diváci – posluchači, jaké má stanovené cíle a skrze jaké služby nebo produkty k dlouhodobým cílům míří. Branding musí plnit účel, dělat radost a dávat smysl, stejně jako brandové kampaně a jejich vyhodnocování.

Idea making

Není nic horšího než stojaté vody. Aby vaše loď plula stále kupředu a za konkrétním cílem, je zapotřebí pořádných vln, pevných plachet, popřípadě kvalitního motoru. A my vám takové vlnění, plachty nebo vysokooktanové palivo zařídíme. Baví nás krátké stand-upy, brainstormingy, workshopy, screening konkurence, rozhovory se zákazníky, posluchači nebo kolegy. A vám naše zábava přinese zisky a posílí značku

Firemní identita

Brandová identita jako základ firemního růstu? Samozřejmě. Grafický manuál, svěží logo, tonalita a sladěný tone of voice dodává firmě stabilitu a pomáhá obchodnímu i marketingovému týmu. Dáváme firmě směr, nacházíme firemní DNA a šíříme ji po internetu i mimo něj.   

Brandové kampaně

Zvládnutá brandová kampaň může přilákat zájem fanoušků, zákazníků, klientů, partnerů nebo investorů stejně dobře jako Bitcoin. Nebo umí nadělat pořádnou paseku. Nezáleží na tom, jestli se branding odrazí do titulků místního tisku, nebo skončí na stránkách marketingového bizáru, důležitý je zásah správného publika a dosažení firemních KPI.

Konzultace budování brandu

Ztrácíte tvář? Bezcílné testování různých přístupů nezabírá podle představ? Potřebujete pomoci s firemní identitou, brandingem, dlouhodobou strategií značky? Kontaktujte nás a domluvíme si konzultaci. Poradíme vám, jakým směrem se ubírat a navrhneme brandovou strategii nebo nastavíme firemní komunikační plán.

Influence marketing.

Vyhledáme a propojíme s Vaší značkou ty správné influencery na sociálních sítích. Zajistíme, aby vybraní influenceři přinesli autentický obsah, vlastní nápady či audiovizuální kreativu a doporučili Vaši značku nebo produkty svým fanouškům. A proč je podle nás influence marketing důležitá část kampaní? Na to se nás klidně můžete zeptat formou konzultace zdarma.

Spojení s influencery

Správně zacílený influencer je dobrý influencer. Pro Váš projekt podrobně vyhledáme a oslovíme širokou paletu osobností sociálních sítí, blogů a dalších relevantních kanálů, ze kterých si společně vybereme ty ideální pro Vás. Zařídíme veškerou komunikaci od „Dobrý den“ až po „Jsme domluveni.“

Smlouvy a plnění

Všechno hezky černé na bílém. Připravíme smlouvy i podrobné plnění na míru a vybereme ideální typ spolupráce (krátkodobá, dlouhodobá, tvář značky), tak aby vše vyhovovalo oběma stranám. Díky pečlivému návrhu kampaně podpoří influenceři Vaší celkovou firemní marketingovou strategii.

Vyhodnocení

S čísly to umíme. Po celou dobu spolupráce klademe důraz na poctivý monitoring veškerých výstupů, vyhodnocujeme, upravujeme a na konci Vás zahltíme pozitivními statistikami v souhrnném vyhodnocení celé kampaně. Takže kdy se do toho pustíme?

Grafický design.

Grafický design – v našem pojetí komplexní přístup k identitě značky. Pracujeme s jednotlivými vizuály, respektujeme grafický manuál firmy a skládáme banky grafických prvků. Tvoříme webovou grafiku, reklamní bannery, animace, grafiku pro sociální sítě, ale zvládneme oslnit i fešnýmy obaly a printovou grafikou.

Webové a reklamní bannery

Připravujeme webovou grafiku a reklamní bannery pro vaši poutavou online prezentaci. Vycházíme z grafického manuálu značky, a pokud takový manuál nemáte, tak vám ho připravíme nebo zprostředkujeme jeho výrobu. Poptáváte reklamní banneru? Zvolte čistý design a poutavé provedení.

Grafika pro sociální sítě

Zajišťujeme kompletní grafiku, videa i animace pro sociální sítě Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, TikTok nebo Google My Business. Připravíme vám grafiku ve všech požadovaných formátech, která upoutá a přivede lidi na vaši webovou stránku, událost nebo přímo do obchodu. 

Tvorba animací

Postprodukce nás baví a vaše zákazníky bude taky. Rozhýbeme vaše logo, připravíme úvodní animaci pro videa nebo obsah na sociální sítě. Máte konkrétní návrh? Neváhejte se nám ozvat, rádi si s vámi domluvíme hovor nebo schůzku, domluvíme podrobnosti a pustíme se do práce.

Printová grafika

Plánujete poslat do světa nový katalog, brožuru nebo řešíte redesign obalů? Spojte s námi síly. Naši profesionální grafici a designéři vám připraví tiskovou grafiku tak, aby se stala vizitkou vašeho marketingu. Potřebujete se poradit nebo zjistit, které práce jsme zvládli na výbornou? Kontaktujte nás a domluvme si online call, kde to všechno probereme. 

Rádiové kampaně.

Vyznáme se v rádiových spotech a rádi vám zařídíme chytlavou kampaň v regionálním rádiu podle vašich představ. Pustíme se do plánování nejvhodnější strategie a naplánujeme kompletní kampaň. Zajistíme výběr vhodných rádií a postaráme se o produkci parádního spotu. Získáme pro vás nejvýhodnější nabídku, třeba skrze balíček soutěží na sociálních sítích rádia, které zvednou dosah a navýší efektivitu vaší kampaně. 

Kampaně v rádiích

Buďte nejen vidět, ale i slyšet! Zajistíme pro vaši značku, službu nebo produkt kompletní kampaň v rádiích. Pomůžeme vám s přípravou kampaně včetně digitální podpory, výběrem vhodných rádií, a především s produkcí reklamních spotů. Po skončení kampaně vám pomůžeme s vyhodnocením. 

Produkce rádiových spotů

Postaráme se o preprodkci, produkci i postpodukci reklamního spotu do rádiového vysílání. Zajistíme chytlavý scénář, dabéry i nahrávací studio. Reklamní spoty vám dodáme ve smluveném termínu a v požadovaných formátech.

Strategie rádiových kampaní

Na plánování marketingových aktivit se díváme komplexně, a víme, že kampaň ve vysílání bez předem dané strategie vám nemusí přinést vůbec nic. Poradíme vám, kdy kampaň odstartovat, na koho ji směrovat, jestli zapojit i digitální marketing nebo jak kampaně v rádiích vyhodnocovat.

Konzultace

Potřebujete se ohledně kampaní spojených s rádiem poradit nebo zkonzultovat konkrétní marketingovou strategii? Nevíte si rady s produkcí rádiových spotů a nabídka od rádia vám přijde příliš drahá? Spojte se s námi, rádi vám pomůžeme.

Nastavení komunikační strategie.

Sebevědomá, lákavá, upřímná a především efektivní komunikace. Jeden z hlavních činitelů růstu vašeho projektu, služby nebo produktu. Jak docílit perfektně sladěné tonality s důrazem na to, co od vás zákazníci očekávají? Tajemství se ukrývá v chytře nastavené komunikační strategii, která podtrhne vaše USP, podá pomocnou ruku při řešení krizové komunikace a stane se třešničkou na dortu péče o zákazníky.

Audit textů a narativu

Zařídíme podrobný audit narativu a textací na vašem webu, sociálních sítích, nebo v tištěných materiálech. Podíváme se na optimalizaci obsahu pro vyhledávače, zhodnotíme tone of voice, tonalitu a krizovou komunikaci. Mrkneme na stylistiku i gramatiku. Nachystáme vám report a poradíme, jak postupovat dále.

Workshopy, rozhovory a dotazníky

Zajišťujeme vstupní dotazníky, díky kterým se dozvíme více o vaší značce, produktech, službách, potřebách, plánech, ale také o vašich zákaznících, nebo o vás samotných. Organizujeme workshopy, školení a řízené rozhovory, abychom dokázali efektivně nastavit komunikaci vaší značky a postavili pevné základy pro její růst.

SWOT analýza/nastavení USP

Zařizujeme SWOT analýzy, které odkrývají konkurenční výhody, rizika, hrozby nebo příležitosti vaší firmy, značky, produktu nebo služby. SWOT analýza platí za velmi účinný nástroj, který pomůže vaší firmě při dalším strategickém rozhodování. Zaměříme se na očekávání, potřeby a určíme konkrétní plán, kterým se vaše firma v další komunikaci může řídit. 

Persony, tonalita a tone of voice

Vytváříme marketingové persony včetně tone of voice na míru vaší brandové a marketingové strategii. Pečlivě sbíráme data pomocí dotazníků, analyzujeme vaše fanoušky i zákazníky a provádíme hloubkové rozhovory. Zjišťujeme potřeby a přání zákazníků, ale i vaše cíle. Na základě získaných dat pak modelujeme unikátní persony, které využijete při sjednocení tonality, pro tvorbu obsahu a při plánování marketingových a brandových kampaní. 

Praktický výstup

V rámci nastavení komunikační strategie zajišťujeme analýzy, dotazníky, workshopy i rozhovory. Zkrátka sbíráme veškerá užitečná data, která se vám mohou hodit. Vše pak zahrneme do komplexního výstupu, který skvěle poslouží jako praktický návod pro vaše kolegy, zaměstnance nebo externí agentury. Výsledek ocení firemní copywriter, PPC specialisté, správce sítí nebo webu, obchodní oddělení nebo odborníci na marketing.

Externí marketingový manažer.

Potřebuje vaše firma nebo projekt kompletní řešení digitálního marketingu, brandingu, nebo řešíte, jak nastavit vnitrofiremní marketingové procesy? Vyzkoušejte ekonomicky výhodné řešení v podobě externího marketingového manažera. Náš profesionál se postará o kompletní řízení marketingových aktivit a propojí jednotlivá oddělení ve firmě. Zároveň zajistí kvalitní a kontinuální reportování odvedené práce. A co víc? Postará se o rozpočtovou optimalizaci tak, abyste z marketingových snah získali maximální efekt za rozumné peníze. 

Externí řízení marketingových aktivit

Přenechte starosti a zodpovědnost za řízení marketingových aktivit vaší firmy, start-upu nebo projektu na externím profesionálovi. Zajistíme kompletní výkon pozice, která obvykle obnáší vysokou časovou náročnost, profesní flexibilitu a různá vyjednávání, která jsou zapotřebí řešit efektivně a ekonomicky výhodně

Nastavení marketingových procesů

Ušetřete čas, finanční prostředky a navyšte efektivitu při řešení marketingových výzev. Pomáháme drobným podnikatelům i větším firmám s nastavením marketingových procesů. Pomocí užitečných nástrojů, ověřených postupů a užitečných rad docílíme hladké vnitrofiremní komunikace, efektivního work flow a systematického řešení úkolů včetně reportování.

Brandbuilding

Podpořte klíčové prvky, na kterých stojí vaše značka, služba nebo produkt. Posilte unikátní konkurenční výhody a vylaďte krizovou komunikaci. Zaujměte, informujte, vzdělávejte, bavte a prodávejte. Externí marketingový manažer vám pomůže s budováním firemní identity, brandingem značky, idea makingem a poradí s kampaněmi.

Analýza konkurence

Znalost konkurence a nastavení správné marketingové strategie je klíčem k rychlému růstu. Proto zajišťujeme SWOT analýzy, díky kterým posilujeme konkurenční výhody. Dokážeme zjistit, jakou nabídku, komunikační strategii a reklamy využívá vaše konkurence. Připravíme efektivní způsob, jak si udržet stávající zákazníky a kontinuálně získávat ty nové.

Audity a konzultace

Z pozice externího marketingového manažera připravíme úvodní audity vašich marketingových kanálů. Zaměříme se na weby, sociální sítě, e-mailing, bannery a další internetovou prezentaci. Zhodnotíme účinnost vašich funnelů, komunikační strategii, rizikové body značky a budeme vám k dispozici v rámci pravidelných konzultací.