Vojtěch Malátek

Co-founder & SEO Director

Kdysi institucionální týpek, který brouzdal ve škole teorie a neustále něco psal a horlivě studoval, zjistil, že být konzervativcem je nuda. Zkusil jsem práci v marketingu a ejhle, ta svoboda, prostor pro kreativitu a konečně, konečně jsem viděl i výsledek mé práce, která někomu pomohla.

Tím, že jsem „vyrůstal“ v malém kolektivu, se ze mě stal specialista na několik oblastí. Primárně řeším SEO, analytiku, weby, e-shopy, to vše podpořím PPC na Googlu i Seznamu a hraju na notu i Facebook kampaním. Jen copywriting mi moc nechutná. Rád pomůžu s technickými problémy, strategiemi a trochu si dávám HTML i CSS.

Někdo může namítat: „Tolik oblastí? Tak pak neumíš nic pořádně!“ Víte, já osobně si myslím, že nikdo nic neví, jako Sókrates. Trochu filozofická odbočka má ale jasné sdělení. Tím, že mám vhled do více oblastí marketingu, dokážu efektivněji vyřešit nelehké požadavky klientů (ruku na srdce, že jsou opravdu rozmanité) a poradit kolegům, specialistům. Jsem takový táta, zásobárna vědění.

Mám za sebou vystudované tři obory. Filozofii, sociologii a andragogiku. Aktuálně se ve volném čase věnuji doktorátu ze sociologie a rád jezdím na silničním kole. Sport je při takové práci důležitý… a navíc lze u cyklistiky spatřit analogii s životem. Když šlapete do kopce, sice to bolí, ale výsledný sjezd pak stojí za to. Tak to nevzdávejte a myslete na to, že každý kopec má vrchol! Jo. A bez kávy fakt nic nedám.